MEIST

 Ettevõte loodi 2009. aastal. Firma asutajaks on Ashley Brettell, Eestis elav Briti ärijuht, kellel on 25-aasta pikkune töökogemus selliste maailmaklassi ettevõtetega nagu Nissan Motor Company.

 Ashley, kellel on enam kui 10-aastane kogemus tegevdirektorina, omab teadmisi väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete juhtimisest, millel on piiratud eelarved, kuid mis ometigi peavad pakkuma teenuseid ka kõige nõudlikumale kliendile.

 Seda kogemust toetavad äri- ja finantsalase hariduse kvalifikatsioon Coventry Ülikoolist ja Durhami Ärikoolist.

Ettevõte keskendub mõõdetavatele edusammudele ettevõtete kasumlikkuse ja konkurentsivõime osas. Selle saavutamine on võimalik selliste efektiivsuse ja tootlikkuse meetodite abil, mida kasutavad nii suured kui väikesed juhtivad ettevõtted kogu maailmas.

 Julgustame oma kliente, et nad astuksid korraks välja oma igapäevase äritegevuse „mürast“ ja looksid enda jaoks strateegilise nägemuse oma ettevõtte tõhususest, tootlikkusest ja kliendirahulolust.

Sellise nägemuse abil on võimalik töötada välja ja rakendada üksikasjalik plaan ettevõtte arendamiseks keskendudes tõhususe, tootlikkuse ja lõpuks ka kasumlikkuse optimeerimise peentele üksikasjadele.

 Iga klient on erinev, kuid me usume, et ükski ettevõte ei ole liiga väike või liiga suur, et see ei saaks veelgi areneda ja püüda olla ettevõte oma valdkonnas. Meie lähenemine on väga paindlik, vajalike muutuste tegemiseks ja ettevõtte juhtimise ja tööjõu arendamiseks kuulame Teid ja õpime Teie ettevõtet ja selle tööd koos Teiega tundma.

 Me usume, et Eestis on palju suurepäraseid ettevõtteid, mis vajavad lihtsalt veidi abi järgmisele tasemele jõudmisel.

Lisaks sellele oleme nõus Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse arvamusega, mille kohaselt aitavad tootlikkus ja eksport suuresti kaasa Eesti edule, ja praegune hetk on õige nende eesmärkide arendamiseks.